Prodaja na benzinskoj postaji (m / ž)

Br. oglasa: 818948047
Studentski posao

Tifon d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • prodaja naftnih derivata i ostale robe iz asortimana
  • priprema, prodaja i posluživanje hrane i napitaka iz ponude prodajnog mjesta
  • sudjelovanje kod preuzimanja robe, kontrola ispravnosti zaprimljene robe i rokova, izlaganje robe na policama
  • informiranje kupaca o proizvodima u ponudi
  • vođenje brige o čistoći, urednosti i izgledu prodajnog mjesta

Očekujemo samo da si odgovora i ljubazan. Sve ostalo ćeš naučiti. 😊

POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • prema dogovoru s voditeljem
SATNICA
  • 5,25 €
LOKACIJA
  • Tifon Dugo Selo, Zagrebačka ulica 233
DRUGE NAKNADE
  • naknada za prehranu, naknada za prijevoz, bonus za rad od 80% ili više ukupnog mjesečnog fonda
RADNO VRIJEME
  • 0-24 h (6-14, 14-22, 22-06) prema dogovoru..
NAČIN ZA PRIJAVU
  • U prijavi je obavezno potrebno navesti za koju lokaciju se prijavljujete na gabrijela.misic@tifon.hr