Prodaja (m / ž)

Br. oglasa: 338600681
Studentski posao

TRGOVINA VESELI DUĆAN, VL. SNJEŽANA OBRAZOVIĆ
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla
  • Prodaja, savjetovanje kupaca, slaganje robe u trgovini, puhanje balona, pakiranje paketa za GLS službu, čšćenje radnog mjesta
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Živiš u našoj blizini, imaš dovoljno vremena, kreativna si i vesela osoba i imaš volje za učenjem
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Tražimo veselu, vedru osobu za rad u Veselom dućanu
  • Rad na računalu obavezan
  • Poželjno da je osoba kreativna (zamatanje poklona), nepušač
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • kroz cijelu godinu
SATNICA
  • 5,30 eura
LOKACIJA
  • ZAGREBAČKA 26, VELIKA GORICA
RADNO VRIJEME
  • prema dogovoru
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Komunikativnost, uslužnost, kreativnost i želja za učenjem
NAČIN ZA PRIJAVU
  • mail: posaoveseliducan@gmail.com
  • Mob: 098/816-025
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska