Operater / blagajnik (m / ž) 2 izvršitelja

Br. oglasa: 139943011
Na određeno

MUTABOR d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Automat klub Winbet nalazi se na atraktivnoj lokaciji na Savskoj cesti 153 na samom križanju sa Prisavljem blizu Zagrebačke i Slavonske avenije. Već dugi niz godina gradimo jedan poseban odnos sa svojim klijentima, koji se prvenstveno zasniva na gostoprimstvu i povjerenju. Ugodna atmosfera i maksimalna ljubaznost našeg osoblja čine nas ekskluzivnim mjestom za zabavu i užitak u igrama na sreću.

Glavne odgovornosti

  •  rad sa gostima kluba, rad s automatima za igre na sreću
  •  vršenje uplata i isplata novca
  •  obavljanje blagajničkih i mjenjačkih poslova kluba
  •  vođenje evidencija u skladu s propisanim procedurama
  •  rad u smjenama po 8 sati koje uključuju noćni rad, blagdane i vikende
  •  orijentiranost na klijente

Uvjeti

  • osnovna znanja Word-a i Excel-a
  • poželjno znanje engleskog jezika, ali nije uvijet

Što nudimo

  • stabilna i stimulativna primanja
  • pozitivna radna atmosfera
  • rad na određeno s mogučnošću produžetka ugovora na neodređeno

Molimo kandidate da se javljaju preko  PickJobs   platforme / mobilne aplikacije

U obzir će se uzeti radnici iz Republike Hrvatske ili radnici sa radnom dozvolom za Republiku Hrvatsku

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska