Komercijalno tehnički / tehnička predstavnik / predstavnica

Br. oglasa: 505598739
Na određeno

ASTRAPROM d.o.o.
Slavonski Brod, Hrvatska
Opis posla

Opis posla - zadaci:

  • planiranje i izvršavanje prodajne aktivnosti na tržištu
  • intenzivno i kontinuirano posjećivanje odgovarajućeg tržišta u cilju obilaska postojećih kupaca te u cilju pronalaženja novih kupaca
  • prikupljanje podataka o potrebama tržišta u pogledu asortimana, kvalitete i ekspeditivnosti
  • kontinuirano istraživanje djelovanja konkurencije unutar dodijeljenog tržišta (geografskog područja)
  • briga o održavanju i unapređivanju poslovnih odnosa s kupcima na dodijeljenom tržištu, predlaganje novih akcija i promotivnih aktivnosti koje bi koristile unapređenju prodaje
  • pravovremeno informiranje kupaca o ponudi, novitetima te vođenje brige o zadovoljstvu i lojalnosti kupaca
  • prodavanje robe
  • intenzivna suradnja s osobljem veleprodajnog centra u cilju koordinacije prodajnih aktivnosti i upoznavanja s dinamikom ponude robe
  • osiguravanje instrumenata plaćanja sukladno poslovnoj politici kompanije
  • podnošenje tjednih izvješća o radu i stanju na tržištu

Uvjeti (znanja, vještine i osobine ličnosti koje mora posjedovati kandidat):

  • SSS/VŠS/VSS
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • tehničko znanje
  • poznavanje rada na računalu (excel, word, Outlook,...)
  • sistematičan i odgovoran pristup poslu
  • izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • preciznost, analitičnost i odgovornost u radu
  • vozačka dozvola (B kategorija)

Poslodavac nudi:

  • plaćene troškove prijevoza,marenda
  • božićnicu, regres, nagrade prema ostvarenim rezultatima rada
  • mogućnost stalnog zaposlenja

Kontakt email: dinko@astra-prom.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Slavonski Brod, Brodsko-posavska županija, Hrvatska