Komercijalist / komercijalistica web trgovine

Br. oglasa: 423080383
Na neodređeno

BLUE GYM d. o. o.
Rijeka, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • organiziranje i vođenje poslova prodaje, komunikacija s kupcima, zaprimanje narudžbi, izrada ponuda, izdavanje računa(Fipos) i naloga za isporuku
  • administriranje Internet trgovine i portala (Wordpress, CMS)
  • kvalitetna komunikacija sa kupcima, postprodajna briga
  • kreiranje i aktivno sudjelovanje u marketinškim akcijama i društvenim mrežama, organiziranje nagradnih igara, promocija, prijevod tekstova, objava radova stručnih suradnika i sl.

Što očekujemo od tebe:

  • 1 godina iskustva
  • izvrsno znanje talijanskog jezika i/ili engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorija
  • Završen fakultet (ekonomskog, informatičkog smjera i sl.)
  • odlične komunikacijske vještine, uključujući kreiranje standardne poslovne korespondencije, pisanja i govora na hrvatskom i stranim jezicima (engleski, talijanski)
  • odlično poznavanje rada na računalu i različitih programa za web dizajn, obradu fotografija, videa i sl.
  • poznavanje Internet marketinga, Google AdWords i Facebookovih oglašivačkih alata,
  • iskustvo korištenja različitih CMS alata
  • znanje Excela, Powerpointa i Worda
  • aktivno korištenje društvenih mreža i servisa u privatne i poslovne svrhe (Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Pinterest, Instagram, Foursquare)
  • posebno cijenimo samoinicijativnost, poslovni duh orijentiran rezultatu, kreativan pristup radu, točnost, odgovornost, fleksibilnost

Dodatne pogodnosti:

  • Nudimo kreativan i zanimljiv posao u malom, ali uspješnom timu
  • mogućnost rada od kuće
  • fleksibilno radno vrijeme

PREDNOST IMAJU KANDIDATI KOJI: - imaju iskustva na sličnim poslovima web prodaje i administriranja WordPress trgovine, marketinga i web dizajna, - koji dobro poznaju opremu i terminologiju kondicijskog treninga, bili su aktivni sportaši ili su aktivni članovi fitness centra - se odlično snalaze u Internet društvenim mrežama, aktivni su na forumima, i sl.
Prijave sa životopisom i obrazloženjem zašto si ti osoba koju tražimo poslati na e-mail: info@blue-gym.com
Razgovor s odabranim kandidatima koji uđu u uži izbor obaviti će se u roku od 15 dana od isteka natječajnog roka, a o ishodu natječaja kandidati će biti izvješćeni u daljnjem roku od 8 dana.

Kontakt email: info@blue-gym.com

Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski, Talijanski
Mjesto rada
Rijeka, Primorsko-goranska županija, Hrvatska