Komercijalist / ica

Br. oglasa: 563963194
Na neodređeno

MEC d.o.o.
Pribislavec, Hrvatska
Opis posla

MEC d.o.o. iz Pribislavca bavi se proizvodnjom fleksibilne ambalaže te zbog povećanja opsega posla traži novog člana u odjelu komercijale.

OPIS POSLA
- rad na pronalaženju novih i održavanju poslovnih odnosa sa postojećim kupcima
- zaprimanje narudžbi, komunikacija s kupcima, poznavanje prodajnog asortimana, briga o rokovima isporuke i proaktivan pristup kupcima okrenut k rješenjima
- ostali komercijalni i uredski poslovi
- svakodnevna telefonska komunikacija i komunikacija putem e-pošte s kupcima
- usmjerenost na timski rad
- ambicioznost i težnja k napredovanju i učenju
- sistematičnost i urednost u radu
- razrada novih proizvoda u koordinaciji s proizvodnjom i odjelom kontrole kvalitete
- aktivno sudjelovanje u poboljšanju procesa prodaje
UVJETI
Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom na sličnim B2B komercijalnim poslovima. Kandidati sa poznavanjem stranih jezika (poželjno engleskog i/ili njemačkog) imaju prednost pri zapošljavanju ali navedeno nije uvjet.
Kandidati bi se trebali odlikovati dobrim radnim navikama, timskom radu i odgovornosti u obavljanju zadataka.
Kandidati moraju biti vješti u radu s računalom i MS office paketom.

STRUČNA SPREMA:
Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, Magisterij, Doktorat
Potrebne godine iskustva: 2 ili više na istim/sličnim poslovima
Jezici: Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)
Vozačka dozvola: B kategorije
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, MS Office, MS Windows
ŠTO NUDIMO
Kandidatima nudimo mogućnost rada u najbrže rastućoj tiskari za fleksibilnu ambalažu u regiji, tiskari koja je usmjerena (osim na domaća) i na zapadna tržišta uz obilje mogućnosti napredovanja.
Ugodnu radnu atmosferu i dobre međuljudske odnose te poticajno okruženje.
Odabranim kandidatima će biti ponuđen stalni radni odnos uz uvjet zadovoljavanja zahtjeva u periodu probnog rada.
Molimo sve zainteresirane kandidate da se jave putem mail adrese ks@mec.hr ili na broj telefona 097/7910-738
Pridružite se našem timu!

Kontakt telefon: 0977910738

Kontakt email: ks@mec.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Pribislavec, Međimurska županija, Hrvatska