Djelatnik u suvenirnici (m / ž)

Br. oglasa: 843475148
Studentski posao

DIDA PERE d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Rad u maloprodaji, komunikacija s kupcima, rad na blagajni, održavanje čistoće trgovine, slaganje polica.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Tražimo elokventnu i komunikativnu osobu za rad s kupcima u suvenirnici u centru Zagreba.
  • Potrebno je znanje engleskog jezika budući da su kupci većinom turisti.
  • Znanje drugih stranih jezika poželjno.
  • Tražimo osobu za rad na dulji period uz mogućnost korištenja godišnjeg odmora.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Potreban nam je odgovoran student koji ima dosta slobodnog vremena.
POČETAK RADA
  • Odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Na dulji period
SATNICA
  • 5.25 €/h
LOKACIJA
  • Bakačeva 11, 10 000 Zagreb
RADNO VRIJEME
  • Po potrebi i dogovoru, uglavnom popodnevne smjene i subote
POTREBNA ZNANJA
  • Engleski jezik (napredno)
  • Rad na računalu
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Komunikativnost, pedantnost, ljubaznost, odgovornost, fleksibilnost, znanje stranih jezika
NAČIN ZA PRIJAVU
  • andrea.korman82@gmail.com ; 0958414605