Agent u posredovanju nekretninama (m / ž)

Br. oglasa: 660111739
Ostalo

Pex nekretnine i savjetovanje d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Zbog povećanog obujma posla tražimo agenta u posredovanju nekretninama (m/ž).

Inspirirani smo suvremenim posredovanjem te se praktičkim pristupom fokusiramo na rezultate i kvalitetu. Naš tim mladih i licenciranih agenata je dinamičan, inovativan, strateški i prodajno usmjeren kako bi pomogao svojim klijentima u kupoprodajnom procesu.

Agent u posredovanju nekretninama (m/ž) je osoba koja se brine za interese svoga klijenta na tržištu nekretnina - traži nekretnine koje možemo prodati i uključuje ih u našu ponudu; vodi klijenta kroz proces prodaje/kupnje; prepoznaje potrebe i želje svog klijenta.

Vaše odgovornosti:

  • kontaktiranje postojećih i potencijalnih klijenata
  • oglašavanje i prezentacija nekretnine klijentima
  • organiziranje kupoprodaje i izvršenje svih aktivnosti u skladu s poslovnom politikom agencije
  • istraživanje tržišta i dogovaranje novih suradnji
  • odgovornost i briga za realizaciju individualnog plana
  • savjetovanje klijenata i prepoznavanje njihovih potreba
  • provjera pravne i zemljišno
  • knjižne dokumentacije
  • postizanje ciljeva prodaje i odgovorno izvršavanje svih zadanih popratnih aktivnosti

Uvjeti:

  • visokorazvijene komunikacijske (pismene i usmene) te prezentacijske vještine
  • spremnost za rad u dinamičkom i zahtjevnom okruženju
  • usmjerenost na postizanje ciljeva
  • visoka razina odgovornosti
  • sposobnost samoorganizacije
  • korištenje MS Office programa
  • poznavanje i aktivno korištenje barem jednog svjetskog jezika
  • 1-2 godine iskustva u direktnoj prodaji
  • prednost kandidatima s položenim stručnim ispitom za agenta u posredovanju nekretninama

Jeste li proaktivni i odgovorni u svom poslu?

Uživate li u poslu koji Vam je ujedno i izazov?

Ako ste na oba pitanja odgovorili "da", prijavite se na oglas, čekamo Vas!

Radno vrijeme: fleksibilno radno vrijeme

Što nudimo?

  • dinamičan uredsko-terenski posao s fleksibilnim radnim vremenom
  • rad u stručnom i ambicioznom timu
  • prijateljsku i poticajnu radnu atmosferu
  • stimulativna primanja
  •  podršku i mentorstvo

Ljubazno molimo da Vaše motivacijsko pismo i životopis pošaljete putem linka za prijavu.

Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Karlovac, Karlovačka županija, Hrvatska
Zadar, Zadarska županija, Hrvatska
Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska