Telefonski / a prodajni / a savjetnik / ca

Br. oglasa: 406505039
Na određeno

ELECTUS DGS d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • telefonska komunikacija s postojećim i potencijalnim A1 privatnim korisnicima
  • prezentacija i prodaja A1 usluga telefonskim putem
  • savjetovanje korisnika pri odabiru telekomunikacijskih usluga
  • popratni administrativni poslovi

Uvjeti:

  • SSS
  • prethodno iskustvo u prodaji ili pozivnom centru je poželjno, ali nije uvjet
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • poznavanje rada na računalu
  • usmjerenost na postizanje ciljeva
  • usmjerenost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Nudimo:

  • sedmosatno radno vrijeme plaćeno kao puno radno vrijeme
  • mjesečnu priliku za ostvarenje atraktivnih bonusa (već od prvog mjeseca rada)
  • dodatne mjesečne fiksne financijske pogodnosti
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • božićnicu i poklon bonove za djecu

Ostale pogodnosti:

  • početna edukacija u moderno opremljenom prostoru
  • ukupno 60 minuta plaćene pauze u danu
  • neradna nedjelja
  • povremena mogućnost rada od kuće
  • Multisport kartica uz subvencioniranu cijenu
  • slobodni dani za volontiranje i darivanje krvi
  • mogućnost napredovanja te izgradnje karijere unutar A1

Kontakt email: zivotopis@electus.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska