Call centar agent (m / ž)

Br. oglasa: 263937446
Studentski posao

CROATIA osiguranje d.d.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Prezentacija i prodaja osiguranja putem telefona, podrška Internet prodaji (preuzimanje kontakta), ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika, pokretanje inicijativa za poboljšanja kvalitete usluge.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Želiš li raditi u najboljem kontakt centru s motiviranom mladom ekipom? Naš kontakt centar savršen je za tebe! Naš idealan kandidat je brzi učenik, timski igrač i ima izvrsne komunikacijske vještine. Osim toga, trebao bi biti snalažljiv s tehnologijom i moći obavljati više zadataka u brzom okruženju. Iskustvo u korisničkoj podršci ili osiguranju je plus, ali nije obavezno jer pružamo sveobuhvatnu obuku.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Mentorstvo i podrška u razvoju profesionalnih i osobnih vještina, fleksibilno radno vrijeme, prijateljsko radno okruženje i podrška u postizanju ciljeva.
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • na dulji period
SATNICA
  • 5,25 €/h
LOKACIJA
  • Savska cesta 41, Zagreb
RADNO VRIJEME
  • po dogovoru ovisno u studentskim obvezama, minimalno 4 h dnevno
POTREBNA ZNANJA
  • MS Office
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Informatička pismenost, prednost radnog iskustva na poslovima prodaje.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Ako ste zainteresirani za zabavno i korisno radno iskustvo te ugodno radno okruženje, javite nam se slanjem životopisa na mail: studentski.posao@crosig.hr (uz naslov e-maila: „Student za LAQO podršku“)!