Agent za video identifikaciju na njemačkom jeziku (m / ž)

Br. oglasa: 258716821
Studentski posao

Media One d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • svakodnevna komunikacija s novim korisnicima,
  • provjeravanje identifikacijskih dokumenata putem video poziva,
  • isključivo pozivi podrške korisnicima (nema prodajnih poziva).

OSTALE NAPOMENE I UVJETI

  • mogućnost napredovanja,
  • kreiranje rasporeda na tjednoj bazi,
  • pet friendly ured,
  • ugodna radna atmosfera,
  • plaćena edukacija
SATNICA
  • 7 € + bonusi
DRUGE NAKNADE
  • Bonus dobrodošlice (ukupno 200 €), bonus za preporuku i ostali bonusi
RADNO VRIJEME
  • Radno vrijeme: 7 - 22 h (pon-ned), fleksibilno radno vrijeme, minimalno 20 h tjedno
POTREBAN BROJ IZVOĐAČA
  • 15
POTREBNA ZNANJA
  • napredna verbalna komunikacija na njemačkom jeziku
  • osnovno znanje korištenja računala,
  • ljubaznost u ophođenju
Jezici Njemački