Agent / ica u službi za korisnike na njemačkom jeziku (projekt: europska online banka)

Br. oglasa: 366029524
Na neodređeno

Transcom Worldwide d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova: obavljanje poslova bankarske online podrške klijentima. Komunikacija s korisnicima je u najvećoj mjeri putem telefona i emaila-a, dok manji dio upita zaprimamo putem pošte.

Upiti su raznovrsni, no oni najčešći su:
> upit o stanju računa/raspoloživi iznos na kartici
> promjena osobnih podataka
> blokiranje/aktivacija kartice
> objašnjenje pojedinih stavki na računu/ponovno slanje računa
> ponovno slanje PIN-a

Uvjeti:
> znanje njemačkog jezika na B2/C1 razini (napredni korisnik)
> osnovno korištenje MS Office paketa
> razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
> učinkovitu pismenu i verbalnu komunikacija
> samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost

Poslodavac nudi:

  • atraktivna plaća / studentska satnica uz mjesečne motivirajuće bonuse na rezultate
  • plaćena obuka i briga o svakom pojedinačno - brinemo da započneš rad spremniji/a nego ikad!
  • ugovor o radu na neodređeno (puno ili nepuno radno vrijeme), studentski ugovor
  • naknada za prijevoz za ugovorce
  • bonus dobrodošlice (300 eura!)
  • spring i winter bonusi - želimo se zahvaliti u najveselijim danima godine
  • loyalty bonus - mi cijenimo svaki tvoj trud i doprinos
  • family bonus - svaki roditelj je za nas superjunak!
  • wellness bonus - potičemo svijest o brizi za zdravlje
  • karijerni put - svaki pojedinac se može razviti i napredovati
  • podrška pri balansiranju privatnog i poslovnog života
  • odlična radna atmosfera i prijateljski timski duh
  • bonusi za preporuku novih djelatnika (ovisno o projektu!)
  • fleksibilno radno vrijeme
  • rad od ponedjeljka do petka (slobodni vikendi)
  • mogućnost povećanja plaće sukladno trudu i kvaliteti rada
  • mogućnost promjene satnice prema osobnim potrebama radnika
Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska