Administrativni / a agent / ica u službi za korisnike na engleskom jeziku

Br. oglasa: 440026969
Na određeno

Transcom Worldwide d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • pružanje korisničke podrške i pravovremeno odgovaranje na upite putem chata i telefona
  • svakodnevna komunikaciju na engleskom jeziku
  • prodaja nije u opisu posla
  • početak rada: 5.2.2024.

Uvjeti:

  • engleski jezik: razina C1 u pisanju i govoru (napredni i samostalni korisnik)
  • informatička znanja: osnovno korištenje MS Office paketa, brzina i točnost u tipkanju
  • razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
  • učinkovita pismena i verbalna komunikacija
  • samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost

Poslodavac nudi:

  • atraktivna plaća / studentska satnica
  • ugovor o radu na određeno na puno ili nepuno radno vrijeme / studentski ugovor
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u međunarodnom okruženju
  • ugodnu radnu atmosferu i prijateljski timski duh
  • učenje novih vještina
  • bonusi za preporuke novih djelatnika (ovisno o projektu)
  • mogućnost rada od kuće
Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska