Voditelj / ica gradilišta sa znanjem njemačkog jezika

Br. oglasa: 170009213
Na neodređeno

P-K SUPERIOR MONT d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:
- vođenje aktivnosti izvođenja projekata u inozemstvu
- nadziranje/rukovođenje operativom gradilišta
- nadzor učinka rada na gradilištu
- analiza i praćenje projektne i gradilišne dokumentacije
- koordinacijske aktivnosti na projektu
- financijsku analizu projekta
- izrada/analiza ostale popratne dokumentacije u svrhu vođenja procesa na projektu
- izrada plana izvođenje radova, kontrola realizacije plana prema zadanim rokovima
- briga o pravovremenoj narudžbi materijala i opreme za radove na gradilištu
- obračun izvedenih radova i kontrola troškova gradilišta
Uvjeti:
•Stručna sprema: Viša ili visoka stručna sprema strojarskog ili srodnog tehničkog smjera
•Radno iskustvo: 2 godine i više
•Informatička pismenost (e-mail, proračunske tablice, ostali programski alati za vođenje projekata i projektiranja)
•Izvrsno poznavanje njemačkog jezika u usmenoj i pismenoj (minimalno C1 razina)
•Komunikativnost (razvijene sposobnosti usmene i pismene komunikacije na hrvatskom i njemačkom jeziku)
•Samostalnost u odlučivanju i sposobnost vođenja operativnog tima različitih struka
•Organiziranost i pedantnost
•Samostalnost i proaktivnost u rješavanju zadataka
•Spremnost na duža i kraća putovanja u inozemstvo
•Vozačka dozvola: B
Što mi Vama nudimo?
•Izvrsna primanja
•Dinamičan i samostalan posao u timskom okruženju
•Motivirajuću i poticajnu atmosferu
•Ugovor na neodređeno, uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci

Ukoliko ste prepoznali priliku za rad i razvoj sebe kao djelatnika, pošaljite nam svoj životopis na mail: info@pksuperiormont.hr  ili nam se javite na broj mobilne linije  099 4686 555 (g. Štefanović)

Kontakt telefon: 0994686555

Kontakt email: info@pksuperiormont.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Mobilni telefon
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Jezici Njemački
Mjesto rada
Hrvatska