Radnik / ica na strojnoj obradi (cnc operater / ka)

Br. oglasa: 963786247
Na određeno

LTH METALNI LIJEV d.o.o.
Benkovac, Hrvatska
Opis posla

Glavni zadaci:

  • poznavanje osnovnih pravila pokretanja i rada CNC strojeva
  • samostalno posluživanje CNC strojeva s različitim odljevcima (više grupa/sklopova odljevaka) i pakiranje određenih odljevaka
  • rad u skladu s tehnološkim postupkom
  • poznavanje, razumijevanje i ispunjavanje dokumentacije na radnom mjestu
  • pregled odljevaka, prepoznavanje grešaka i eventualni dodatni poslovi na odljevcima
  • briga i odgovornost za urednost i čistoću radnog mjesta – 5S
  • rad u skladu s propisima zaštite na radu i ekologije

Od kandidata očekujemo:

  • SSS – prednost tehnički smjer
  • spremnost na rad u 3 smjene
  • poznavanje rada na računalu
  • svijest o kvaliteti te visok stupanj točnosti i pouzdanosti
  • motiviranost i spremnost za rad i učenje novih vještina

Izabranom kandidatu nudimo:

  • mogućnost napredovanja i dugoročnog zaposlenja
  • sigurno i stabilno radno okruženje
  • naknadu za topli obrok i troškove prijevoza te dodatak za staž

Kontakt email: posao.HR@lthcastings.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Benkovac, Zadarska županija, Hrvatska