Planer / planerka projekta

Br. oglasa: 635771893
Na neodređeno

BRODOSPLIT d.d.
Split, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:
Planiranje složenih projekata, te izrada složenih rokovnika gradnje brodova
Utvrđivanje stvarnih (očekivanih) vremena trajanja pojedinih aktivnosti plana broda
Izrada plana i gantograma po prostorima gdje su radovi na kritičnom putu
Izrada podataka za: izvješća prema hb-u, izvješća o realizaciji mjesečnog plana, izvješća vlasniku o % realizacije radova po novogradnjama
Usklađivanje i analiziranje planiranog i realiziranog i izrada potrebnih izvješća i prijedloga rješenja
Izrada i odgovornost za kvalitet planskih dokumenata (plan gotovosti dokumentacije, plan izrade i montaže trupa, plan uranjenog opremanja, plan izrade opreme, plan montaže opreme, aktivnosti bojanja sekcija i prostora)
Provođenje i odgovornost za izradu plana i praćenja kapaciteta, bilanciranje sa opterećenjima i poremećajima, te predlaganje usklađivanja faza
Ostali poslovi sukladno potrebama radnog mjesta
Uvjeti:
Inženjer VSS/VŠS (Brodogradnje/Strojarstva/Industr.inženjerstvo)
Višegodišnje iskustvo
Poznavanjem naprednog planiranja u programu Oracle Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management.

Kontakt email: posao@divgroup.eu

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska