Mehaničar / mehaničarka građevinskih strojeva

Br. oglasa: 723590518
Na neodređeno

Inter Opus d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

MEHANIČAR ZA POPRAVKU GRAĐEVINSKIH MAŠINA (BAGER), SLOVENIJA
Mehaničar za popravku građevinskih strojeva (bager)
Lokacija rada: Celje + terenski posao
Opis posla:
– Dijagnostikovanje kvara, popravka i održavanje bagera Liebherr i Hidromek od 15 – 25t
– Zamjena hodnog stroja
– Remont hidrauličnih cilindara
– Otklanjanje kvara i zamjena dijelova na bageru
– Generalne popravke hidrauličnih čekića
Uvjeti:
– Minimum treći stupanj stručne spreme, poželjno strojarskog usmjerenja
– Iskusan majstor, neophodno prethodno radno iskustvo na istim poslovima (održavanje hidraulike, elektronike i mehanike)
– Iskustvo u radu sa ručnim alatima
– Rad na terenu
Poslodavac nudi:
- Siguran i stabilan posao na duži vremenski period
– Ugovor o radu
– Izrada radne i boravišne dozvole
– Osiguran smještaj
– Oprema za rad
– Fiksna mjesečna zarada 2500e
– Ovisno o lokaciji stroja osiguran obrok
– Radno vrijeme 9h (pon-pet)
– 2 radne subote u mjesecu po 8h
– Zaštita na radu, osiguranje
– Mjesečno se dobija 50 eur dodatno za trošak prijevoza kući
– Plaćen probni rad

Zainteresirani kandidati svoju biografiju/CV mogu poslati na e-mail adresu: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na tel/viber/whatsapp: +381 60 32 999 34

Kontakt telefon: 0976136657

Kontakt email: inter.opus1@gmail.com

Pogodnosti
  • Smještaj
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Hrvatska