Doktor / ica dentalne medicine

Br. oglasa: 985596185
Na neodređeno

H-DENT. d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • Konzervativa i endodoncija
  • Brušenje, otiskivanje ili skeniranje za fiksne proteteske radove
  • Proteteski radovi na implantatima i zubima uz korištenje moderne tehnologije
  • Rad u vlastitom timu unutar ordinacije

Što možemo ponuditi:

  • Konstantno ulaganje u sve naše zaposlenike
  • Radno vrijeme ponedjeljak do petka
  • Edukacije u području novih tehnologija u zubnoj tehnici
  • Rad sa najsuvremenijom opremom
  • Mladi tim koji jako pazi na svoje ljude i njeguje kulturu ljubaznosti
  • I ono što je najvažnije – kolektivni ljetni i zimski odmor

Uvjeti:

  • Visoka stručna sprema (Stomatološki fakultet)
  • 2 godine iskustva rada u ordinaciji dentalne medicine
    Obzirom da se klinika nalazi u prekrasnom Rovinju, za one koji nisu iz Istre participiramo u smještaju ili prijevozuOpis poslova:

Kontakt telefon: 052816701

Kontakt email: ivan@h-dent.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska