Dentalni / a tehničar / ka

Br. oglasa: 685993090
Na neodređeno

ADRIA DENTAL GROUP d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Arena Dental vodeća je privatna poliklinika koja osigurava kompletnu uslugu iz područja dentalne medicine. U poliklinici je zaposleno više od 80 zaposlenika, a usluge i rad prepoznati su kod pacijenata u Hrvatskoj i izvan granica.
Dio su Adria Dental Group, najveće grupacije dentalne medicine u regiji koja objedinjuje vodeće poliklinike i radi prema vrhunskim standardima.

Opis posla:
- izrada mobilnih protetskih nadomjestaka
- izrada proteza (totalnih, djelomičnih, na lokatorima, kombinirani radovi)
- reparature i korekcije prethodno izrađenih radova
- ostali poslovi po nalogu nadređenog ili u dogovoru s kolegama, u skladu s naravi i vrstom posla

Uvjeti:
- završeno formalno obrazovanje za dentalnog/u tehničara/ku
- važeće odobrenje Hrvatske komore dentalne medicine za samostalan rad
- prethodno iskustvo u mobilnoj protetici i želju za daljnjim razvojem u tom području
- preciznost, pedantnost i urednost u radu
- razvijene komunikacijske vještine i vještine rada u timu

Poslodavac nudi:
- stabilno zaposlenje i fleksibilno radno vrijeme u skladu s rasporedom izrade radova
- primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
- prilike za razvoj uz kontinuirano mentorstvo i podršku nadređene osobe
- rad u timu mladih i prijateljski nastrojenih, ali iskusnih stručnjaka koji njeguju suradnju i timski rad
- dodatne benefite i popuste kod poslovnih partnera
Lokacija: Zagreb (Remetinečki gaj)
Zainteresirani kandidati/kinje životopis šalju na mail careers@adriadental.com

Kontakt email: careers@adriadental.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska