Stručni suradnik / suradnica u centru za sigurniji internet – psiholog/socijalni radnik/socijalni pedagog

Br. oglasa: 383076827
Na neodređeno

CENTAR ZA NESTALU I ZLOSTAVLJANU DJECU
Split, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • pružanje podrške djeci, mladima, učiteljima i roditeljima u slučaju elektroničkog nasilja,
  • educiranje djece, roditelja i stručnjaka koji rade u području zaštite djece o različitim rizicima u elektroničkom svijetu,
  • savjetovanje žrtava i počinitelja elektroničkog nasilja i suradnja s nadležnim institucijama,
  • kreiranje i provođenje različitih aktivnosti s ciljanim skupinama,
  • sudjelovanje na konferencijama, seminarima i drugim događajima radi promocije svijesti o online sigurnosti i izgradnje mreže suradnje s drugim stručnjacima i organizacijama,
  • praćenje relevantnog zakonodavstva i smjernica u području online sigurnosti i zaštite djece te osiguravanje usklađenosti s istima.

Uvjeti:

  • završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja društvenih ili humanističkih znanosti (prednost imaju osobe sa završenim diplomskim sveučilišnim studijem ili integriranim preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijem socijalnog rada, socijalne politike, psihologije, socijalne pedagogije ili edukacijske rehabilitacije),
  • poznavanje rada na računalu,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivni vozač, mogućnost dobivanja službenog automobila,
  • nepostojanje zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati/tkinje su dužni/ne priložiti dokumente u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidata/tkinje predočit će izvornik i to:

  • životopis,
  • diploma, odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
  • preslika osobne iskaznice,
  • potvrda o radnom stažu (elektronički zapis s podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje),
  • uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju i da nije pokrenut kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz oglasa se podnose na adresu elektroničke pošte: info@csi.hr, zaključno s 24. travnja, 2024. godine.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

S kandidatima koji ispunjavaju uvjete propisane ovim oglasom i čije su prijave potpune i pravovremene provest će se razgovor (intervju).

Kontakt email: info@csi.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska