Asistent djeteta s posebnim potrebama (m / ž)

Br. oglasa: 116134555
Studentski posao

DJEČJI VRTIĆ LEPTIRIĆ LU
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • podrška i potpora djetetu s teškoćama u razvoju
  • usmjeravanje pažnje i igre djeteta
  • suradnja s odgojiteljima i stručnim timom
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • stečeno iskustvo rada s djetetom s teškoćama u razvoju te boravkom u odgojno-obrazovnoj skupini pomaže u razumijevanju procesa integracije, razvoju vještina i kompetencija potrebnih za odgojno-obrazovni rad s djecom
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • dijete je u potpunosti samostalno, razumije upute i pravila
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 5 mjeseci
SATNICA
  • 7 eur/h
LOKACIJA
  • Remetinečka cesta 5B
RADNO VRIJEME
  • 9-13
POTREBNA ZNANJA
  • razvojne karakteristike djeteta
NAČIN ZA PRIJAVU
  • MAIL: pedagog@leptiric-lu.hr