Skladištar / ka-dostavljač / ica

Br. oglasa: 113829521
Na određeno

HERMI d.o.o.
Sveti Ivan Zelina, Hrvatska
Opis posla

Poduzeće Hermi d.o.o. vodeći je proizvođač gromobranske opreme i prenaponske zaštite, kabelskih polica i ljestvi, te konstrukcija za solarne elektrane.
Opis posla:
-primanje i izdavanje proizvoda iz skladišta i drugi skladišni poslovi
-dostava robe kupcima (Zagreb, šira okolica,RH)
-odgovornost za robu u skladištu
-praćenje novosti iz djelokruga poduzeća,a pogotovo iz svog djelokruga
-održavanje čistoće radnog mjesta i okoliša
- ostali poslovi po nalogu voditelja
Uvjeti:
- poželjno obrazovanje tehničkog smjera (elektro, strojarstvo, građevinarstvo)
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost, preciznost, pouzdanost, kultura i ozbiljnost u poslu
- spretnost i okretnost
 -sklonost timskom radu
 -samoinicijativnost poželjna
- surađivanje s nadređenim osobama
Što nudimo:
-rad u ugodnom i organiziranom okruženju
-interno i externo obrazovanje
-mogučnost profesionalnog i osobnog razvoja
-rad u malom timu sa nadprosječnim rezultatima
- nekoliko puta godišnje organizirana druženja sa kolegama
Molim zainteresirane osobe koje zaista trebaju posao da svoj CV pošalju na : ured@hermi.hr
ili kontaktiraju na 01 2014-927

Kontakt email: ured@hermi.hr

Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Sveti Ivan Zelina, Zagrebačka županija, Hrvatska