Skladištar-dostavljač / dostavljačica

Br. oglasa: 977724709
Na određeno

C.I.A.K. AUTO d.o.o.
Čazma, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

- rad na dostavama robe prema našim kupcima
- odgovornost za točnost isporuke
- preuzimanje / izdavanje robe
- ukrcaj / iskrcaj vozila
- samostalna manipulacija robama na skladištu
- kontrola količina ulaza / izlaza
- odgovornost i briga o čistoći vozila
- primopredaja robnih dokumenata
- vođenje dokumentacije
- komisioniranje robe

Uvjeti:
- važeća vozačka dozvola B kategorije

- prednost osobe sa radnim iskustvom u prodaji ili distribuciji auto dijelova
- samostalnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka

Nudimo:

- redovita i sigurna primanja

- godišnje prigodne nagrade

- uvod iskusnog mentora

- mogućnost napredovanja

- rad u dinamičnom i kontinuirano rastućem okruženju

- sportski paket pogodnosti

Ljubazno molimo kandidate da u prijavi napišu naziv radnog mjesta na koje se prijavljuju te grad u kojem se obavlja.

Kontakt email: ljudski.resursi@ciak.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Čazma, Bjelovarsko-bilogorska županija, Hrvatska