Radnik u distributivnom skladištu (m / ž)

Br. oglasa: 541367155
Ostalo

SCHENKER d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Schenker d.o.o., kao dio globalne DB Schenker mreže jedan je od najuspješnijih pružatelja transportnih i logističkih usluga u svijetu. Prisutan u 150 zemalja svijeta, s više od 2.000 poslovnica te oko 74.500 zaposlenih. Pružamo podršku proizvodnji i trgovini u kopnenom prijevozu, globalnom zračnom i pomorskom prijevozu te u svim povezanim logističkim uslugama.

Tražimo radnike u distributivnom skladištu.

Glavne odgovornosti:

  • manipulacija (istovar / utovar) robom ugovornih partnera Schenker d.o.o.
  • zaprimanje robe te kontrola iste
  • smještaj robe unutar skladišta na odgovarajuća mjesta
  • upravljanje skladišnom dokumentacijom prilikom zaprimanja / izdavanja i kontrola iste
  • priprema robe i dokumenata za izdavanje i utovar na kamion
  • odgovornost za točno i pravilno izvršavanje radnih zadataka
  • briga o urednosti i higijeni skladišnog prostora
  • ostale poslove po nalogu poslodavca

Broj izvršitelja:

Uvjeti:

  • poznavanje skladišnih procesa
  • osnovna informatička pismenost
  • odgovornost, organiziranost, fleksibilnost, sklonost timskom radu
  • završena srednja škola (tri ili četiri godine)
  • visoka motivacija i želja za dokazivanjem
  • poželjno je da kandidat ima položen ispit za viličara, ali nije uvijet

Pogodnosti:

  • stimulativna primanja
  • rad u jednoj smjeni

Kontakt: azra.dzombic@dbschenker.com

Pogodnosti
  • Neradni vikendi
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola