Rad u skladištu (m / ž)

Br. oglasa: 340893214
Studentski posao

ROG-JOMA d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Komisioniranje i skladištenje robe
  • Utovar i istovar guma i zračnica (zračnice u kutijama)
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Prilikom početka rada student je obvezan doći s ugovorom Studentskog centra
POČETAK RADA
  • 17.6.2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • do 15.9.2024.
SATNICA
  • 6,50 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Majstorska 7, Zagreb (Savica Šanci)
RADNO VRIJEME
  • 07:00 – 15:00
POŽELJNE VJEŠTINE
  • organiziranost
NAČIN ZA PRIJAVU
  • prijave poslati na mail: ana.vrbosic@rog-joma.hr