Prodavač / ica-skladištar / ka

Br. oglasa: 503914106
Na neodređeno

Anonymus Company
Vinkovci, Hrvatska
Opis posla

Zanima te prodaja? I želiš pružiti najbolju uslugu kupcima u JYSK Hrvatska zajedno sa svojim timom? Voliš raznolikost i dinamično radno okruženje? ????

Možda si upravo ti osoba koju tražimo! ????

ŠTO TI NUDIMO

Imaš priliku pridružiti se maloprodajnom lancu koji želi biti prvi izbor za zaposlenike u maloprodaji. Dinamično smo okruženje gdje se čuje tvoje mišljenje, uključujemo te i tvoj nam je razvoj iznimno važan. Dodatno, u JYSKu možeš očekivati:

  • priliku za razvoj i preuzimanje dodatnih odgovornosti – naš cilj je popuniti minimalno 90% voditeljskih pozicija internim kandidatima. Ukoliko pokažeš pravi stav i uložiš trud, prilike su neograničene. Saznaj više ovdje.
  • interna natjecanja između trgovina sa zanimljivim nagradama te godišnji izbor najbolje trgovine u zemlji s vrijednom nagradom za sve članove tima
  • atraktivne mjesečne bonuse kojima nagrađujemo izvrsne prodajne rezultate
  • Redovita primanja uz koja isplaćujemo i naknadu za putne troškove, topli obrok, dodatak za minuli rad, božićnicu, regres te jubilarne nagrade
  • ugovor na puno radno vrijeme, uz rad u smjenama koje planiramo minimalno tri tjedna unaprijed kako bi mogao/la planirati svoje slobodno vrijeme
  • zaposlenički popust na sve proizvode u JYSKu
  • ugodno mjesto za rad u prijateljskim timovima, uz organizirana druženja kao što je godišnji JYSK party za sve zaposlenike ili Family day
  • mogućnost sudjelovanja u različitim sportskim natjecanjima (Ultrabalaton, Wings for life i sl.) te u projektima održivosti kao npr. akcije pošumljavanja
  • mogućnost internacionalnog razvoja karijere

ŠTO ĆEŠ RADITI

  • tvoja je odgovornost prodaja u trgovini: pružaš našim kupcima izvrsnu uslugu uz osmijeh!
  • osiguravaš da je trgovina 100% čista i dobro popunjena proizvodima
  • sudjeluješ u zaprimanju, slaganju i sastavljanju robe, u skladištu i trgovini
  • imaš priliku dobiti odgovornost za vlastiti odjel unutar trgovine

Upoznaj jednog od naših prodavača i saznaj više ovdje.

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE

  • otvorenost, preuzimanje inicijative te pružanje vrhunske usluge našim kupcima
  • imaš zarazan entuzijazam i uživaš u razgovoru s kupcima
  • dobar/a si kolega/ica – zajedno sa svojim timom radiš korak više kako bi ostvarili izvrsne rezultate
  • voliš raznolikost i lako se prilagođavaš promjenama

OVO JE TVOJA SLJEDEĆA PRILIKA? Prijavi se danas!

Proces zapošljavanja u Hrvatskoj:

Redovito pregledavamo sve pristigle prijave te završavamo proces kada pronađemo pravog kandidata/inju. Sve kandidate za koje na temelju prijave procijenimo da su odgovarajući za poziciju pozivamo na razgovor za posao – neke pozicije uključuju i dodatnu procjenu putem upitnika i/ili dodatan korak video prijave na kojoj se radujemo čuti više o tvojoj motivaciji za poziciju.

O NAMA

Čvrsto vjerujemo da su naši zaposlenici ključ našeg uspjeha od prve trgovine otvorene 1979. godine do preko 3,300 trgovina danas. Zato težimo ponuditi razvoj i mogućnosti rasta unutar JYSKa te se ponosimo predanošću i trudom koji pokazuju naši zaposlenici. Imamo povjerenje jedni u druge i vjerujemo u delegiranje i slobodu s odgovornošću.

JYSK želi uključiti sve, bez obzira na dob, spol, rasu, seksualnu orijentaciju, fizičke ili mentalne sposobnosti, nacionalnost ili iskustvo. Zajedno osiguravamo uključujuću kulturu koja ohrabruje, podržava i slavi različitost naših zaposlenika. Upravo kombinacija različitih mišljenja, talenata i jedinstvenih osobnosti nas čini snažnijim timom.

Za više informacija, molimo posjeti našu karijernu stranicu.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Vinkovci, Vukovarsko-srijemska županija, Hrvatska