Operater / operaterka u skladištu

Br. oglasa: 803009437
Na određeno

BELUPO d.d.
Koprivnica, Hrvatska
Opis posla

Opis posla: Rad na zaprimanju i izdavanju gotovih proizvoda/lijekova, priprema isporuka (komisioniranje), vožnja svih vrsta viličara s posebnim naglaskom na visokoregalni (operater se zajedno sa konzolom viličara diže do visina 10-ak metara u visokoregalnom skladištu).

Dio odgovornosti ovog posla obuhvaća i slijedeće aktivnosti:

  • rad na komisioniranju, pakiranju, sortiranju i pripremi gotovih proizvoda za isporuku i završavanju isporuka na WMS i SAP sustavu,
  • rad na izdavanju uzoraka gotove robe i pripremi sirovina i ambalaže za proces uzorkovanja,
  • provođenje kontrole ispravnosti i količine komisioniranih proizvoda,
  • rad na prepakiravanju trgovačke robe,
  • sudjelovanje u redovnim inventurama koje se provode u Logistici,
  • postupanje s nesukladnim proizvodima (istek roka, povrati, vraćeni, odbačeni, krakti rok, povlačenja, oštećenja),
  • odgovornost za upotrebu visokoregalnog viličara te samostalno podešavanje opreme i otklanjanje manjih kvarova,
  • provođenje DPP-e, zakonskih propisa i standarda u skladištu i sudjelovanje u certificiranju,
  • odgovornost za primjenu mjera zaštite na radu,
  • odgovornost za primjenu i poštivanje važećih mjera i propisa vezanih za radnu disciplinu, radno vrijeme, raspored rada i zadatke, kodeks ponašanja.

Uvjeti:

  • KV, SSS – smjer nije važan
  • osposobljen za upravljanje viličarem
  • sklonost istovremenoj koordinaciji više aktivnosti, upravljanje vremenom i timskim radom
  • sklonost usvajanju novih znanja
  • prepoznavanje potencijalnih opasnosti da aktivnosti ne budu završene na vrijeme i pravovremena eskalacija mogućih kašnjenja u planovima

Prednost:
- Iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Kontakt email: natjecaj@belupo.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Koprivnica, Koprivničko-križevačka županija, Hrvatska