Zaštitar / ka

Br. oglasa: 203777476
Na određeno

PEVEX d.d.
Hrvatska
Opis posla

Želimo biti dio svakog doma i zato tražimo novo pojačanje našeg tima. Pridruži nam se!

Zaštitar (m/ž)

Poreč

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

završili ste srednju školu (SSS), poželjan tehnički ili informatički smjer

imate iskustva na poslovima privatne zaštite

posjedujete važeću licencu za zaštitara privatne zaštite

poznajete rad na sustavima tehničke zaštite (protuprovala, video nadzor, vatrodojava i slično)

aktivno se služite MS Office paketom

komunikativni ste i ljubazni, savjesni i pouzdani u obavljanju posla

imate vozačku dozvolu B kategorije

vješti ste u nošenju sa stresnim situacijama

Očekujemo od Vas:

obavljanje poslova opisanih u Zakonu o privatnoj zaštiti

nadziranje kretanja kupaca u prodajnom centru

poduzimanje mjera i radnji u cilju sprječavanja kaznenih djela (krađa i slično)

sastavljanje pisanih izvještaja i zabilješki o događajima

korištenje ovlasti propisanih zakonom

odgovornost za sigurnost u štićenom objektu

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Pogodnosti koje omogućujemo našim zaposlenicima:

Plaćeni troškovi prijevoza

Naknada za topli obrok

Božićnica, uskrsnica, regres

Nagrada za radne rezultate

Sistematski pregledi

Potpora za novorođenče

Dar djetetu

Jubilarne nagrade

Sustavno uhodavanje u posao

Sustavi stimulacije i nagrađivanja

Edukacija i usavršavanje

Napredovanje i razvoj

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 15.04.2024.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska