Vatrogasac / ica i vozač / ica vatrogasnih vozila

Br. oglasa: 704100203
Na određeno

ULJANIK Brodogradnja 1856 d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Društvo ULJANIK Brodogradnja 1856  d.o.o.  oglašava  slobodnim radno mjesto:

  • VATROGASAC  I VOZAČ VATROGASNIH VOZILA    SSS –  4 (m/ž)

UVJETI:

  • završena srednja škola za vatrogasca
  • osposobljenost za vozača motornog vozila
  • kandidat ne smije  biti stariji od 30 godina (kod prvog zaposlenja  na poslovima vatrogasca)
  • tjelesna i duševna sposobnost za obavljanje poslova vatrogasca
  • rad se odvija u smjenama
  • poželjno radno iskustvo na  tim poslovima
  • ugovor o radu se sklapa na određeno vrijeme

Pisane ponude s podacima  i dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta treba uputiti ili predati osobno na adresu ULJANIK Brodogradnja 1856 d.o.o., Ljudski resursi, Flaciusova ulica 1
ili e-mailom ljudski-resursi@uljanik.hr do 28.01.2022. godine.

Samo oni kandidati koji su izabrani za daljnji postupak selekcije biti će kontaktirani.
unutar 20 dana po završetku oglasa. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da ULJANIK Brodogradnja 1856 d.o.o. može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provođenja natječajne procedure, sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka.

Kontakt email: ljudski-resursi@uljanik.hr

Pogodnosti
  • Naknada za topli obrok
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska