Vozač / vozačica kamiona i autobusa

Br. oglasa: 960710363
Na neodređeno

KOMUNALAC GLINA d.o.o.
Vrbovsko, Hrvatska
Opis posla

UVJETI:

  • SSS prometnog, tehničkog ili drugog odgovarajućeg smjera ili NKV uz osposobljavanje za vozača kamiona i autobusa
  • radno iskustvo nije uvjet, ali je prednost

Uz pisanu prijavu (zamolbu) na natječaj kandidati/kandidatkinje su dužni priložiti:

  • životopis
  • presliku osobne iskaznice
  • potvrda o završenom školovanju (svjedodžba)
  • potvrda o radnom stažu (HZMO)
  • uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak
  • dokaz o posjedovanju vozačke dozvole C i D kategorije (ukoliko ju posjeduje).

Opis poslova radnog mjesta radnika su: upravljanje vozilima C i D kategorije u vlasništvu poslodavca, obavljanje prijevoza putnika u cestovnom prometu, brig o tehničkoj ispravnosti te čišćenju i održavanju voznog parka uključujući autobuse, brig o sigurnosti putnika prilikom ulaska i izlaska iz autobusa, brig o sigurnosti tereta, obavljanje ostalih poslove čija je svrha osiguravanje sigurnosti vozila, njegova tereta i putnika, ispunjavanje zakonskih obveza koje su vezane uz vožnju koja je u tijeku, uključujući administrativne formalnosti s nadležnim službama te ostale poslove po nalogu poslodavca.

Kandidati/kandidatkinje zapošljavanju se na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 (šest) mjeseci.

Kandidati/kandidatkinje koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će pozvani na razgovor/testiranje.

Kandidati/kandidatkinje koji ne pristupe razgovoru/testiranju smatrat će se da su povukli prijavu.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu Komunalac d.o.o., Željeznička 1a, 51 326 Vrbovsko najkasnije do 27. ožujka 2024. godine, bez obzira na način dostave.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Poslodavac zadržava pravo poništenja ovog natječaja.

Ovaj natječaj je objavljen pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje (bilten HZZ-a), na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Komunalca d.o.o. (www.komunalac-vrbovsko.hr).

Kontakt email: marina.zupanic@komunalac-vrbovsko.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola C, D
Mjesto rada
Vrbovsko, Primorsko-goranska županija, Hrvatska