Vozač / ica kamiona s kranom

Br. oglasa: 964197202
Na neodređeno

PEVEX d.d.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Uvjeti:
• završena srednja škola (SSS)
• minimalno godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• iskustvo rada s kranom i/ili grajferom (poželjno)
• vozačka dozvolu C kategorije, poželjno KOD95
• dozvola za upravljanje kranom
• samostalnost i proaktivnost
• razvijene komunikacijske vještine
• dobro podnošenje stresne situacije
• prilagodljivost

Opis posla:
•prijevoz i dostava robe kamionom s kranom prema dogovorenom rasporedu
•sudjelovanje pri utovaru i/ili istovaru robe kranom i viličarom
•odgovornost za ispravnost i neoštećenost dostavljene robe
•poštivanje zakona o sigurnosti prometa na cestama i drugih obvezujućih propisa
•odgovornost za urednost i tehničku ispravnost vozila
•briga o motornom vozilu i pripadajućoj opremi
•obavljanje skladišnih poslova prema potrebi

Poslodavac nudi:
•Plaćeni troškovi prijevoza
•Naknada za topli obrok
•Božićnica, uskrsnica, regres
•Nagrada za radne rezultate
•Sistematski pregledi
•Potpora za novorođenče
•Dar djetetu
•Jubilarne nagrade
•Sustavno uhodavanje u posao
•Sustavi stimulacije i nagrađivanja
•Edukacija i usavršavanje
•Napredovanje i razvoj

Prijavu poslati putem linka za prijavu https://karijere.pevex.hr/jobs/vozac-kamiona-s-kranom-mz-Joe
Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 08.07.2024.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska