Odvoz / dovoz vozila i dokumentacije (m / ž)

Br. oglasa: 127995813
Studentski posao

Auto Hrvatska automobili d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Organizacija i obavljanje posla odvoza/dovoza vozila između korisnika i servisa, odvoz/dovoz dokumentacije.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije, savjesno i odgovorno korištenje vozila tvrtke.
POČETAK RADA
  • odmah/po dogovoru
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • dugoročno
SATNICA
  • 5,25 €/h
LOKACIJA
  • Heinzelova 70, Zagreb
RADNO VRIJEME
  • ponedjeljak - petak od 08-16 h, po dogovoru subota 08-13 h
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Odgovoran pristup poslu, poželjno iskustvo rada u rent a car industriji.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Zainteresirane studente pozivamo da nas kontaktiraju na e-mail matej.rados@autohrvatska.hr