Asistent u dostavi (m / ž)

Br. oglasa: 838058218
Studentski posao

FURNITURE1 d.o.o. za trgovinu i usluge
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • pomoć sa iskrcajem većih komada namještaja na adresi klijenta – kutne garniture, kauči, kreveti, ormari itd.
  • pomoć s unosom robe u kuću/stan klijenta
  • osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Dostavljač bi prije polaska na rutu došao po tebe na tvoju kućnu adresu te bi te nakon dostava vratio kući

Uvjeti

  • strpljivost i usmjerenost na korisnika
  • izražena komunikativnost
  • prilagodljivost u interakciji s korisnicima
  • orijentiranost timu i timskom radu
  • nagrađivanje dodatnog doprinosa u radu
POČETAK RADA
  • što prije
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Prema dogovoru
SATNICA
  • 5,50 EUR + propisana uvećanja
RADNO VRIJEME
  • Dva puta tjedno od 6-8h
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Naš je idealan kandidat otvorena i komunikativna osoba koja uživa u pomaganju drugim ljudima te je spremna na rad u dinamičnom okruženju.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • E-mailom na info@namjestaj.hr. U naslov e-maila je potrebno napisati: Prijava za studentski posao