Stolar - monter / stolarica - monterka

Br. oglasa: 169480339
Na neodređeno

GS DESIGN d.o.o.
Nedeljanec, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova: rad na strojevima za obradu drva, izrada i montaža namještaja.

Uvjeti:
- srednje obrazovanje neovisno o smjeru
- radno iskustvo nije potrebno.

Ponuda poslodavca:
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- rad u prijepodnevnoj smjeni, od ponedjeljka do petka
- osiguran topli obrok
- isplata terenskog dodatka.

Više informacija o proizvodima poslodavca možete pronaći na stranici https://www.gs-design.hr/.
Kontakt telefon: 0994016138

Kontakt email: info@gs-design.hr

Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Nedeljanec, Varaždinska županija, Hrvatska