Specijalist / specijalistica za tehničku podršku proizvoda

Br. oglasa: 621164972
Na određeno

VAPOUR INTERNATIONAL d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Tvrtka Vapour International traži radnik u odjelu Compliance - Junior Product Compliance Officer

Spremni smo ulagati u razvoj mladih, koje dugoročno vidimo kao ključne članove tima, te tražimo takve kandidate za ovu poziciju.

Opis posla:

  • Razvijanje i implementacija strategija za usklađenost proizvoda kako bi se osiguralo poštivanje regulatornih zahtjeva.
  • Provođenje redovitih pregleda kako bi se osigurala usklađenost s relevantnim zakonima i propisima.
  • Suradnja s međufunkcionalnim timovima radi osiguravanja usklađenosti tijekom cijelog životnog ciklusa proizvoda.
  • Praćenje promjena u zakonodavstvu i industrijskim standardima te pružanje smjernica i preporuka.
  • Upravljanje odnosima s regulatornim tijelima i vanjskim dionicima kako bi se riješila pitanja vezana uz usklađenost.

Poželjne vještine i kvalifikacije:

  • Zvanje iz relevantnog područja (npr. regulatorna pitanja, inženjering, znanost - SSS, VŠS).
  • Poželjno iskustvo u upravljanju usklađenosti proizvoda, idealno u industriji duhanskih proizvoda ili srodnim područjima.
  • Poznavanje relevantnih propisa i standarda (npr. FDA, TPD, ISO).
  • Snažne analitičke vještine i sposobnost rješavanja problema kako bi se identificirala i riješila pitanja vezana uz usklađenost.
  • Izvrsne komunikacijske i međuljudske vještine za učinkovitu suradnju s unutarnjim i vanjskim dionicima.

Što očekujemo:

  • Dinamičnu i fleksibilnu osobu
  • Sklonost u analiziranju Zakona je prednost
  • Usredotočenost na aktivno rješavanje problema
  • Poštivanje rokova
  • Vještine upravljanja vremenom
  • Proaktivnost
  • Želja za napretkom u karijeri zahvaljujući rezultatima

Što nudimo:

  • Vrsta zaposlenja na određeno vrijeme, moguć stalni radni odnos.
  •  Redovita i sigurna primanja
  • Isplaćeni putni troškovi
  • Rad u brzorastućoj, stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost trajnog zaposlenja
  • Stalna fiksna primanja uz mogućnost napredovanja
  • Posao se obavlja isključivo iz sjedišta firme (Buje, Istra)

Kontakt email: hr@ribilio.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska