Radnik u proizvodnji (m / ž)

Br. oglasa: 481569364
Puno radno vrijeme

Polis Art d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Polis Art d.o.o. je tvrtka koja se bavi:

  • pakiranjem i tiskom ugostiteljskog šećera, meda, keksa, žvaka, kikirikija, žličica i drugih proizvoda za ugostiteljstvo
  • proizvodnjom slamki za piće
  • proizvodnjom salveta
  • distribucijom proizvoda prema ugostiteljskim objektima
  • Tvrtka na svoje dvije lokacije broji oko 30 zaposlenika i broj zaposlenika se konstantno povećava.

Opis posla:

Zbog povećanog obujma posla, traže se djelatnici (m/ž) za:

  • rad na strojevima za pakiranje šećera, meda, keksa, natrena itd. (ovisno o radnom iskustvu)
  • rad na strojevima za proizvodnju salveta i pakiranje salveta

Uvjeti:

  • potrebne godine iskustva: 0-1

Što nudimo:

  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka
  • prva smjena od 07:00h do 15:00h
  • druga smjena od 14:00h do 22:00h
  • druga smjena se radi po potrebi i plaćena je dodatno u odnosu na prvu smjenu
  • subota,nedjelja i praznici se ne rade
Obrazovanje Srednja škola