Radnik / radnica u proizvodnji

Br. oglasa: 438405876
Na neodređeno

ČATEKS d.d.
Čakovec, Hrvatska
Opis posla

Širimo proizvodnju i nastavljamo sa zapošljavanjem u timu Politeks!

Radnik u proizvodnji

Opis posla:

  • dopremanje potrebnog repromaterijala do strojeva
  • priprema proizvodne paste
  • opskrba strojeva potrebnim repromaterijalom
  • podešavanje i priprema strojeva za rad
  • praćenje rada stroja
  • kontrola rada stroja
  • evidentiranje gotove robe

Očekujemo:

  • poželjno radno iskustvo u proizvodnji, ali nije uvjet
  • odgovoran i savjestan pristup radu
  • spremnost na učenje

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok 6 mjeseci
  • rad od ponedjeljka do petka, slobodni vikendi
  • dodatne benefite (naknadu za troškove prijevoza, naknadu za prehranu, kvartalni bonus, božićnicu, uskrsnicu, dar za dijete itd.)
  • godišnji odmor u trajanju od 23 do 28 dana
  • sustavno i organizirano uvođenje u posao uz pomoć mentora
  • sigurno radno mjesto i mogućnost napredovanja (složeniji poslovi, viša pozicija)

Ako ste zainteresirani, prijavite se za posao slanjem životopisa na e-mail posao@cateks.hr, uz naznaku "prijava za Radnik u proizvodnji"pozivom na broj 040 379 400 ili svoju prijavu osobno donesite na adresu tvrtke.

Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Kontakt email: posao@cateks.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Čakovec, Međimurska županija, Hrvatska