Radnici u proizvodnji i na montazi sanduka, spremnika i kontejnera, od 17.6.

Br. oglasa: 249692332
Puno radno vrijeme

Hogo d.o.o.
Austrija, Hrvatska
Opis posla

Za klijenta, HOGO je od 17.6. u potrazi za RADNICIMA U PROIZVODNJI SANDUKA, SPREMNIKA, KONTEJNERA

Mjesto rada je 9772 Dellach im Drautal

UVJETI:

EU državljanstvo ili radna dozvola za Austriju

Osobni auto za dolazak od smjestaja do posla (1 na 2)

Znanje njemačkog na razini A2

Fizicka kondicija

Rad u 4 smjene

NUDIMO:

RADNIK U PROIZVODNJI SANDUKA, SPREMNIKA, KONTEJNERA (na poslovima dorade, montaze poklopca)

Brutto satnica je 15,23€ + dodaci za rad u smjenama + besplatan smjestaj. Okvirna netto zarada je 1.890€ + dodaci

13. i 14. placa (regres i bozicnica)

Osiguran besplatan smjestaj

Organizirana zastitna odjeca i obuca

Pomoc pri ispunjavanju svih formalnosti

Osoba za kontakt i podrsku na hrvatskom jeziku

Posalji svoj Zivotopis na njemackom, prijavi se i nazovi JOS DANAS!

g.franolic@hogo.cc

+385 99 712 7050

Pogodnosti
  • Smještaj
Vozačka dozvola B
Jezici Njemački
Mjesto rada
Austrija, 9772 Dellach im Drautal, Hrvatska