Pomocni radnici u mesnoj proizvodnji u Austriji, na 2,5h od Zagreba

Br. oglasa: 151325047
Puno radno vrijeme

Hogo d.o.o.
9433 St. Andrä, Austrija
Opis posla

Za preradarsku tvrtku koju odlikuju visoki higijenski standardi, te robnu marku koju odlikuje jamstvo svježine i domaceg austrijskog uzgoja, HOGO je u potrazi za RADNICIMA U PROIZVODNJI (z/m)

Mjesto rada je St Andrä, 50km od Klag prema Grazu

UVJETI:

EU drzavljanstvo ili radna dozvola za Austriju

Znanje njemackog jezika na razini komunikacije A2+

Vlastiti auto za dolazak od smjestaja do posla (1 na 1)

Spremnost na prekovremeni rad (dodatno placen)

NUDIMO:

RADNICI U PROIZVODNJI

Brutto satnica 13,09€+ netto dnevnica 13,20€ + besplatan smjestaj. Okvirna netto zarada je 1950€ +

13. i 14. placa (regres i bozicnica)

Osiguran besplatan smjestaj

Organizirana zastitna odjeca i obuca

Pomoc pri ispunjavanju svih formalnosti

Posalji svoj Zivotopis na njemackom, prijavi se i nazovi JOS DANAS!

g.franolic@hogo.cc

+385 99 712 7050

Pogodnosti
  • Smještaj
  • Neradni vikendi
Vozačka dozvola B
Jezici Njemački
Mjesto rada
9433 St. Andrä, Kärnten, Austrija