Operater / operaterka u proizvodnji / proizvodnom pogonu

Br. oglasa: 723518128
Na određeno

BELUPO d.d.
Koprivnica, Hrvatska
Opis posla

Opis posla: Ključne odgovornosti ove pozicije podrazumijevaju rad na strojevima na liniji koji obuhvaća poslove pripreme linije za rad, doprema i provjera materijala za početak rada linije, čišćenje prostora i opreme, samostalno podešavanje opreme, otklanjanje manjih kvarova te predlaganje poboljšanja aktivnosti.

Dio odgovornosti ovog posla obuhvaća i slijedeće aktivnosti:

  • Aktivno sudjeluje i doprinosi postizanju planiranog učinka na liniji u smjeni
  • U slučaju potrebe ili situacije više sile, može uskočiti kao zamjena članu tima ili radniku na srodnoj liniji
  • Provodi procesne kontrole i uzorkovanja tijekom procesa
  • Provedba, praćenje i dokumentiranje procesnih koraka i aktivnosti u dokumentaciji o seriji proizvoda, prostoru, opremi i liniji
  • Aktivno sudjeluje u otklanjanju kvarova s tehničarom Odjela pogonskog održavanja
  • Odgovoran je za provođenje planiranog preventivnog održavanja linije
  • Provođenje DPP-e, zakonskih propisa i standarda na liniji i sudjelovanje u certificiranju
  • Odgovoran je za primjenu mjera zaštite na radu na liniji
  • Sudjeluje u provođenju validacije i kvalifikacije
  • Odgovoran je za primjenu i poštivanje važećih mjera i propisa vezanih za radnu disciplinu, radno vrijeme, raspored rada i zadatke, kodeks ponašanja

Rad se odvija u smjenama.

Uvjeti:

  • SSS – elektrotehničar, strojarski tehničar, mehatroničar, tehničar za računarstvo i srodne tehničke struke. U obzir dolaze i kemijski i farmaceutski tehničari koji imaju sklonost tehnici
  • organiziranost i odgovornost sa smislom za detalje u izvršavanju radnih obaveza
  • motiviranost za postizanje ciljeva te kontinuirano učenje i razvoj
  • komunikativnost i samostalnost kod obavljanja zadataka
  • sklonost istovremenoj koordinaciji više aktivnosti, upravljanje vremenom i timskim radom
  • prepoznavanje potencijalnih opasnosti da aktivnosti ne budu izvršene na vrijeme

Prednost:

  • Iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima

Ukoliko vas motivira želja za vrhunskim profesionalnim postignućima i daljnjim razvojem - Belupo je pravo mjesto za vas!
Ponudu sa životopisom pošaljite nam zaključno s 30.04.2024. na mail: natjecaj@belupo.hr
U daljnji selekcijski postupak uključit ćemo kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Kontakt email: natjecaj@belupo.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Koprivnica, Koprivničko-križevačka županija, Hrvatska