Operater / operaterka na završnoj kontroli

Br. oglasa: 469545221
Na određeno

MAX & MORIS d.o.o.
Split, Hrvatska
Opis posla

Što ćeš raditi:
rukovati viličarom i strojem za pakiranje palete
 kontrolu obrađenih materijala koji se zaprimaju sa strojeva
kontrolu radnih naloga i njihovo zaključivanje
pakiranje i skladištenje prema radnim nalozima te predaju evidencije skladištu
odrađivanje reklamacija na obrađenim materijalima koji se trebaju ponovno izraditi
Rad je organiziran u dvije smjene koje se izmjenjuju na tjednoj bazi.
Od tebe očekujemo:
- srednju stručnu spremu
- poznavanje odgovarajućeg programa na računalu (MS Office)
- organiziranost
- timski rad
- pažljivost u radu
obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
 osposobljenost za viličara ili spremnost na osposobljavanje
da imaš godinu dana radnog iskustva na sličnim poslovima
ako nemaš iskustvo, ali imaš želju za radom na završnoj kontroli, spremni smo te naučiti.
Nudimo ti:
stalno zaposlenje, za početak ugovor na određeno vrijeme
redovita i stimulativna primanja
naknadu za topli obrok i prijevoz
novčane nagrade za radne rezultate
 božićnicu, uskrsnicu i regres za godišnji odmor
 nagrade za vjernost
 edukacije
ugodno radno okruženje
dodatne dane godišnjeg odmora
slobodne vikende
 Ako ti se sviđa što vidiš i ispunjavaš tražene uvjete, prijavi se i pošalji svoj životopis (CV).

Kontakt email: hr@max-moris.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska