Djelatnik / ica u proizvodnji komarnika

Br. oglasa: 365748461
Na neodređeno

Heksan d.o.o.
Velika Mlaka, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova: - djelatnik u proizvodnji plise i rolo alu komarnika
                       - izrada komarnika prema zadanim specifikacijama
                       - vještačenje i izmjera prostora za montažu komarnika
                       - montaža komarnika u skladu sa standardima kvalitete
                       - suradnja s timom radi kontinuiranog poboljšanja procesa proizvodnje
                       - poštivanje sigurnosnih propisa i pravila tvrtke

Uvjeti:             - preciznost u radu i pažljivo izvršavanje zadataka
                       - motivacija za učenjem i usavršavanjem
                       - poznavanje alata u proizvodnji komarnika, kao što su rezna pila, šrafciger, metar i ostali popratni
                         alati, predstavlja prednost
                       - spremnost za timski rad i suradnju

Nudimo:         - mogućnost obuke i usavršavanja za radno mjesto majstora komarnika
                      - dinamično i poticajno radno okruženje
                      - priliku za osobni i profesionalni razvoj
                      - konkurentnu plaću i dodatne beneficije.

Ako ste se spremni pridružiti našem vremenu i doprinijeti uspjehu tvrtke, pošaljite svoj životopis na heksan.hrvatska@gmail.com. Molimo Vas da u naslovu e-maila označite "Prijava za radno mjesto - Dijelatnik za Proizvodnju Komarnika".

Radno mjesto: Zagreb Rok za prijavu: 19.04.2024

Vašim pridruživanjem našem vremenu, postajete ključni dio naše tvrtke i doprinosite našem zajedničkom uspjehu. Očekujemo vaše prijave!

Kontakt telefon: 0991698243

Kontakt email: heksan.hrvatska@gmail.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Velika Mlaka, Zagrebačka županija, Hrvatska