Tajnik / tajnica službe promidžbe, marketinga, odnosa s javnošću i prodaje - voditelj / voditeljica biljetera

Br. oglasa: 416570702
Na određeno

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE IVANA PL. ZAJCA RIJEKA
Rijeka, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • obavljanje svih potrebnih administrativno-tehničkih i organizacijskih poslova
  • vođenje evidencije o prisutnostina radu
  • prikupljanje podataka o vanjskim suradnicima za potrebe sklapanja ugovora
  • vođenje službene komunikacije službe s vanjskim suradnicima
  • priprema potrebnih dokumenata za poslovne potrebe službe
  • obavljanje i ostalih poslova za potrebe službe
  • vođenje brige o protokolu
  • organizacija, nadzor i obavljanje svih potrebnih poslova u vezi rada biljetera
  • obavljanje poslova po nalogu i uputama voditelja službe promidžbe, marketinga i prodaje
  • obavljanje i ostalih poslova iz svog djelokruga

Potrebno znanje svjetskog jezika: Aktivno znanje engleskog jezika

Potrebna posebna znanja: Napredno znanje rada s računalom

Potrebna stručna sprema: Srednja ili viša stručna sprema s područja društvenog ili humanističkog područja

Potrebno radno iskustvo: 1 godina radnog iskustva

Početak rada 05.09.2022. na određeno vrijeme

Kandidat je u obvezi uz svoju molbu dostaviti:

  • Životopis
  • Izvadak iz ERPS-a
  • Preslika dokaza o postignutoj stručnoj spremi
  • Potvrdu o nekažnjavanju

Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21) i čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan/a je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju čl.103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) i čl.48.  Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan je dostaviti dokaze iz tih članaka. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske:

Kontakt: pisana zamolba:  Hrvatsko narodno kazalište Ivana pl. Zajca Rijeka, Uljarska 1, 51000 Rijeka

Prijave se primaju od 10.08.2022 do 24.08.2022.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Rijeka, Primorsko-goranska županija, Hrvatska