Stručni suradnik 2 / stručna suradnica 2 u sektoru za pravne poslove

Br. oglasa: 120699830
Na određeno

BOROVO d.d.
Vukovar, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

- izvršava rad u Sektoru pravnih poslova
- predlaže i sudjeluje u izmjenama i dopunama postojećih općih i internih akata Društva
- proučava, prati i interpretira pozitivne propise RH
- zastupa Društvo u postupcima pred sudovima i drugim državnim tijelima, te pravnim i fizičkim sobama
- uređuje i rješava imovinsko-pravne statuse nekretnina u vlasništvu društva
- izrađuje sve vrste ugovora za potrebe Društva
- priprema materijale za potrebe rada Uprave
- vodi zapisnike za potrebe rada Uprave
- predlaže, izrađuje i provodi odluke Uprave
- osigurava pravnu podršku drugim Sektorima prilikom sklapanja pravnih poslova
- obavlja ostale poslove prema nalogu neposredno nadređenog

Uz prijavu je popotrebno  priložiti: životopis, dokaz o završenom Pravnom fakultetu, presliku osobne iskaznice i potvrdu  o stažu osiguranja (e-radna knjižica).

Prijave s traženom dokumentacijom dostaviti na e-mail:  hr@borovo.hr  - skenirane u PDF obliku uz naznaku; ZA NATJEČAJ STRUČNI SURADNIK 2 U SEKTORU ZA PRAVNE POSLOVE.

Poziv u daljnji selekcijski postupak uputit će se samo kandidatima koji odgovaraju svim traženim uvjetima iz natječaja. Nepotpune, nepravovremene i nepotpisane prijave neće se razmatrati. Borovo d.d. zadržava pravo poništenja natječaja bez posebnog obrazloženja.

Prijavom na ovaj natječaj smatra se da je kandidat dao svoju privolu Borovu d.d. da kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati ​​podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Kontakt email: hr@borovo.hr

Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Vukovar, Vukovarsko-srijemska županija, Hrvatska