Suradnik / suradnica u odjelu standarda održivosti

Br. oglasa: 696170337
Na neodređeno

BIO GARANTIE d.o.o.
Čakovec, Hrvatska
Opis posla

Za našu tvrtku Bio Garantie d.o.o. u Hrvatskoj tražimo osobu (m/ž) na puno radno vrijeme (40 sati tjedno) za odjel održivih standarda u što kraćem roku.

Zadaci i odgovornosti:
• Pomoć voditelju odjela s temama vezanim uz standarde održivosti (Rainforest Alliance, CAFE Practices, 4C, SPP, GlobalGAP);
• Komunikacija s postojećim i potencijalnim klijentima za teme vezane uz standarde održivosti;
• Ažuriranje i izrada relevantnih standardnih dokumenata za potrebe klijenata;
• Ažuriranje QM dokumenata koji se odnose na standard;
• Razvijanje planova rada, zadataka i kontrola prema kvalifikacijama auditora u standardom definiranom vremenskom okviru;
• Komunikacija o rezultatima audita s klijentom izravno ili s predstavnikom;
• Informiranje uprave Odjela o nadolazećem planu, izvršenim kontrolama, kadrovskim temama i promjenama u standardima;
• Komunikacija s kolegama iz svih ureda lociranih u Aziji, Africi i Latinskoj Americi o izvršenju plana;

Što očekujemo:
• Minimalno diploma prvostupnika (poslije srednjeg obrazovanja) u poljoprivredi - biljnoj znanosti, znanosti o usjevima i tlu, stočarstvu, akvakulturi; prehrambenoj znanosti, prehrambenoj tehnologiji ili srodnom području;
• Minimalno godinu dana radnog iskustva u poljoprivrednom ili prehrambenog sektoru nakon završenog visokoškolskog obrazovanja
• Dobro poznavanje MS Office-a i iskusno rukovanje novim medijima;
• Engleski s vrlo dobrim znanjem, te poželjno dodatno korištenje njemačkog jezika;
• Visoka razina predanosti i inicijative;
• Odgovornost, sposobnost timskog rada te interakcija puna poštovanja i povjerenja;
• Zanimanje za industriju održivosti;

Nudimo:
• Rad u međunarodnom okruženju gdje se svaka osoba cijeni zbog svog doprinosa našem multikulturalnom društvu te rad s uredima koji su locirani u različitim državama diljem svijeta;
• Konkurentna naknada prema iskustvu;
• Odgovorna, neovisna aktivnost u sektoru održivosti;
• Predan i motiviran tim;
• Temeljita obuka;
• Dinamično IT okruženje;
• Fleksibilno radno vrijeme i mogućnost rada od kuće;
• Rad za jednu od najrelevantnijih skupina kontrolnih tijela u Europi i svijetu, te rad sa standardima koji nisu uobičajeni za područje RH.

Pošaljite nam svoju prijavu (motivacijsko pismo, životopis i potvrde)e- mailom, na engleskom jeziku do 30.09.2023. na hrvatska@bio-garantie.hr
Rado ćemo Vam odgovoriti na bilo koje pitanje vezano za oglašeno radno mjesto.
Kontaktirajte nas na: 099/3062488.

Kontakt email: hrvatska@bio-garantie.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski, Njemački
Mjesto rada
Čakovec, Međimurska županija, Hrvatska