Radnik / radnica u programu javnog rada-poticanje razvoja i ozelenjivanje eko vrta

Br. oglasa: 379299851
Na određeno

Udruga žena Vukovar
Vukovar, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova: revitalizacija, briga, poticanje razvoja i ozelenjivanje društveno-ekološkog vrta, sadnja novih biljaka, košnja trave, kopanje, malčiranje, orezivanje višegodišnjih biljaka, njihovo skladištenje, zalijevanje, priprema ekološkog gnojiva, provedba eko radionica sa djecom i učenicima iz naše lokalne zajednice, implementacija novih eko sadržaja.

Ciljane skupine:

Osobe u nepovoljnom položaju na tržištu rada, bez obzira na duljinu prijave u Evidenciji:
– roditelji sa 4 i više malodobne djece, roditelji djece s teškoćama u razvoju, roditelji djece oboljele od malignih bolesti, roditelji udovci i roditelji djeteta bez upisanog drugog roditelja, osobe s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilant i stranac pod supsidijarnom, odnosno privremenom zaštitom kao i članovi njegove obitelji, liječeni ovisnici o drogama, povratnici s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci od dana podnošenja zahtjeva, osobe uključene u probaciju, pripadnici romske nacionalne manjine, beskućnici/e, hrvatski povratnici/useljenici iz hrvatskog iseljeništva, hrvatski branitelji, djeca poginulih i nestalih hrvatskih branitelja.

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su obvezni priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • životopis
  • preslika osobne iskaznice
  • dokaz o završenom obrazovanju (svjedodžba)
  • podatak o duljini prijave u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje
  • ispis e-radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • dokaz o pripadnosti ciljanoj skupini

Napomena: Sukladno uvjetima za mjeru Javni rad osobe ne mogu biti uključene u Javni rad 12 mjeseci nakon prestanka javnog rada za tu osobu.

Trošak prijevoza sufinancirane osobe u paušalnom mjesečnom iznosu od 20 EUR za osobe kojima je mjesto rada jednako mjestu prebivališta/boravišta.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadržava sve podatke i priloge navedene u Javnom pozivu.

Osoba koja nije podnijela pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz Javnog poziva ne smatra se prijavljenim kandidatom/kinjom po pozivu.

O ishodu izbora kandidata/kinja koji ispunjavaju tražene uvjete podnositelji/ce prijava, biti će obaviješteni u zakonskom roku. Udruga žena Vukovar zadržava pravo poništenja Javnog poziva bez posebnog objašnjenja.

Javni poziv će biti objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Udruge žena Vukovar.

Prijave se podnose:

poštom ili osobno u zatvorenoj kuverti na adresu: Udruga žena Vukovar, Brune Bušića 74, 32010 Vukovar, najkasnije do 25.3.2024. godine do 12,00 sati s naznakom “Natječaj za radno mjesto u programu javnog rada- Radnik u programu javnog rada-Poticanje razvoja i ozelenjivanje eko vrta

Sve informacije o prijavi se mogu dobiti na broj telefona: 032/424 880

Kontakt email: info@udzvu.org

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Vukovar, Vukovarsko-srijemska županija, Hrvatska