Agronom / agronomka vinogradarske proizvodnje

Br. oglasa: 516644598
Na određeno

KUTJEVO D.D.
Kutjevo, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • izrađuje plan svih agrotehničkih mjera koje se izvode u vinogradu
  • organizira rad na svom terenu i obavlja nadzor nad radom radnika
  • vodi evidenciju rada radnika na svom terenu ako na njemu nema poslovođe
  • izrađuje plan zaštite vinograda u suradnji s voditeljem vinogradarske proizvodnje
  • izvršava i osigurava izvršenje svih agrotehničkih mjera u skladu s utvrđenim planom i programom zaštite vinograda u optimalnim agrotehničkim rokovima
  • osigurava primjenu utvrđenih standarda, procedura i pravila rada
  • organizira rad na terenu i rukovodi organizacijom i procesima rada
  • osigurava pravilno rukovanje i rad s otrovima za zaštitu vinograda
  • vodi cjelovitu evidenciju izvršenih agrotehničkih mjera i zahvata, prati njihovu učinkovitost i djelotvornost te predlaže korekcije i poboljšanja
  • sudjeluje u izradi programa podizanja novih nasada vinograda
  • prati i analizira razvoj tehnologije vinogradarske proizvodnje i obrade vinograda
  • prati razvoj vinogradarske mehanizacije i predlaže uvođenje unapređenja u proizvodnji
  • analizira iskorištenje primijenjene mehanizacije u vinogradarskoj proizvodnji
  • nadzire potrošnju sredstava za zaštitu vinograda i predlaže optimalizaciju potrošnje
  • analizira pokazatelje o proizvodnji grožđa na svom terenu
  • obavlja stalnu edukaciju radnika u vinogradarskoj proizvodnji
  • obavlja i druge poslove po nalogu voditelja vinogradarske proizvodnje

Uvjeti:

  • VSS – magistar inženjer agronomije, područje vinogradarstva i vinarstva
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
  • odgovornost i samostalnost u radu
  • upravljanje ljudima
  • spremnost na suradnju i timski rad
  • proaktivnost
  • znanje jednog svjetskog jezika
  • znanje rada na računalu (iskustvo u radu s programskim paketom MS Office: Word, PowerPoint, Excel)
  • vozačka dozvola B kategorije

Kontakt email: posao@kutjevo.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Kutjevo, Požeško-slavonska županija, Hrvatska