Zavarivač / zavarivačica mag i tig postupkom

Br. oglasa: 827835383
Na neodređeno

ELEKTROMEHANIK SYSTEME d.o.o.
Donji Kneginec, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA:

  • čitanje nacrta i tehničke dokumentacije
  • izrada čeličnih konstrukcija
  • izrada konstrukcija od nehrđajućeg čelika
  • zavarivanje MAG i TIG postupkom
  • drugi postupci obrade metala.

UVJETI:

  • točnost i preciznost
  • dobra ručna spretnost
  • razumijevanje tehničke dokumentacije
  • znanje zavarivanja MAG postupkom
  • znanje zavarivanja TIG postupkom.

NUDIMO:

  • redovna i stimulativna primanja
  • rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
  • atestiranje zavarivača
  • naknada za topli obrok
  • mogućnost napredovanja.

Kontakt email: mario.senko@emsgruppe.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Donji Kneginec, Varaždinska županija, Hrvatska