Radnik / ca za izgubljeno i nađeno ii

Br. oglasa: 822519477
Na određeno

HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Mjesto rada: Međunarodna zračna luka "Franjo Tuđman", Velika Gorica

Opis poslova:

  • Obavljanje poslova prihvata i otpreme prtljage prispjele odvojeno od putnika (RUSH), prihvat i otprema van gabaritne prtljage (OOG - Out-Of-Gauge).
  • Prihvat RUSH prtljage s karusela za prtljagu i dopremanje na carinski pregled i/ili do ureda za izgubljeno i nađeno na daljnju obradu.
  • Prihvat nepreuzete i/ili pogrešno dostavljene prtljage s karusela za prtljagu i dopremanje do ureda za izgubljeno i nađeno na daljnju obradu.
  • Nadzor karusela za prtljagu
  • Upućivanje putnika (kojima nije prispjela prtljaga ili im je prtljaga prispjela oštećena) do ureda za izgubljeno i nađeno na daljnju obradu
  • Odvoz RUSH i pogrešno dostavljene prtljage do prostora za zaštitni pregled prtljage
  • Prihvat i otpremu van gabaritne prtljage (OOG).
  • Profesionalnu i ljubaznu komunikaciju s putnicima i posjetiteljima Međunarodne zračne luke Zagreb

Uvjeti:

Strani jezik: Znanje engleskog jezika

Rad na računalu: AODB

Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.

Nudimo:

•Prosječnu bruto plaću od 1.200,00 eur (uključujući rad u nejednako raspoređenom radnom vremenu)
•Dodatak za otežane uvjete rada
•Svojim zaposlenicima omogućujemo različite pogodnosti poput Multisport usluge, godišnjih sistematskih pregleda, regresa, božićnice, uskrsnice dara za djecu i mnogih drugih.
•Subvencioniranu prehranu

Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu :
HAVAS-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: zaghr@havas.net , s naznakom „Radnik/ica za izgubljeno i nađeno II“
Prijavi priložiti:
- životopis;
- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica),
- presliku osobne iskaznice,
- svjedodžbu o završenoj školi,
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju,
- ispis staža iz HZMO-a.
Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Kontakt email: zaghr@havas.net

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska