Pomoć pri izradi morfološke analize, fizički posao (m / ž)

Br. oglasa: 758501148
Studentski posao

CROTEH d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
    • Zbog povećanog opsega posla, tražimo studente za pomoć kod poslova vezanih za provedbu morfološke analize na terenu i u Zagrebu.
    OSTALE NAPOMENE I UVJETI
    • Za obavljanje poslova potrebno je da student ima svoje radne cipele ili čizme, ostalu radnu i zaštitnu opremu osigurava poslodavac
    POČETAK RADA
    • 21.04.2024.
    OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
    • 30.05.2024 ili prema dogovoru
    SATNICA
    • 7,00 EUR/h

    DRUGE NAKNADE

    • Osigurani hrana i smještaj. Organizirani prijevoz do lokacije obavljanja poslova.
    RADNO VRIJEME
    • Prema dogovoru
    POTREBNA ZNANJA
    • Nisu potrebna dodatna predznanja za obavljanje predmetnog posla, važno je da ste komunikativni i spremni na timski rad
    POŽELJNE VJEŠTINE
    • Poželjno je da student posjeduje vozačku dozvolu za B kategoriju (aktivno korištenje), iako isto nije uvjet za obavljanje poslova.
    NAČIN ZA PRIJAVU
    • Potrebno je poslati kratko životopis (ili kratku prijavu) sa osnovnim podacima na e-mail info@croteh.eu ili se javiti na broj: 01 7773 883 ili na 099 407 9571
    Pogodnosti
    • Smještaj
    Zadar, Zadarska županija, Hrvatska